Epson FX-890IIN Mono Dot matrix Standard Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1224,22 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 540.00 mm |
| Gross height (mm): | 280.00 mm |
| Gross weight: | 8.7 kg |
| Gross width (mm): | 440.00 mm |
| Net weight: | 7.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1500.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.5 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Producer product name: | FX-890IIN |
| Producer product family: | Network dot matrix printer |
| Functions: | |
| Colour of product: | Black |
| Interface: | USB, Bidirectional parallel, Wired Network |
| Wi-Fi: | No |
| Ethernet LAN: | No |
| Duplex functions: | No |
| Copying: | No |
| Faxing: | No |
| Scanning: | No |
| Printing: | Mono |
| Print technology: | Dot matrix |
| Product type: | Standard |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 26 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 540.00 mm |
| Gross height (mm): | 280.00 mm |
| Gross weight: | 8.7 kg |
| Gross width (mm): | 440.00 mm |
| Net weight: | 7.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1500.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.5 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Producer product name: | FX-890IIN |
| Producer product family: | Network dot matrix printer |
| Functions: | |
| Colour of product: | Black |
| Interface: | USB, Bidirectional parallel, Wired Network |
| Wi-Fi: | No |
| Ethernet LAN: | No |
| Duplex functions: | No |
| Copying: | No |
| Faxing: | No |
| Scanning: | No |
| Printing: | Mono |
| Print technology: | Dot matrix |
| Product type: | Standard |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 26 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |