Epson Flexible technical printer | SureColor SC-T5405 | Inkjet | Colour | Wireless Multifunction Color Printer | A0 | Wi-Fi | Light Grey
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 2789,65 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 815 mm |
| Gross height (mm): | 1110 mm |
| Gross weight: | 112.2 kg |
| Gross width (mm): | 1490 mm |
| Net weight: | 102.2 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 5000.00 g |
| Plastic (No PET): | 5000.00 g |
| Tare weight (kg): | 10.00 kg |
| Volume (m3): | 1.3479285 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Wooden: | 2.00 g |
| Maximum resolution: | 1200 x 2400 DPI |
| Duplex functions: | No |
| Copying: | No |
| Colour of product: | Light Grey |
| Functions: | |
| Product type: | Wireless Multifunction Color Printer |
| Interface: | USB 3.0, Gigabit ethernet interface, Wireless LAN, Wi-Fi direct |
| Wi-Fi: | Yes |
| Printing colours: | Black, Blue, Yellow, Purple |
| Faxing: | No |
| Producer product name: | SureColor SC-T5405 |
| Print technology: | Inkjet |
| Maximum print size: | A0 |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Printing: | Colour |
| PET: | 114.00 g |
| Producer product family: | Flexible technical printer |
| Palette Qty: | 1 pc(s) |
| Producer: | Epson |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 815 mm |
| Gross height (mm): | 1110 mm |
| Gross weight: | 112.2 kg |
| Gross width (mm): | 1490 mm |
| Net weight: | 102.2 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 5000.00 g |
| Plastic (No PET): | 5000.00 g |
| Tare weight (kg): | 10.00 kg |
| Volume (m3): | 1.3479285 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Wooden: | 2.00 g |
| Maximum resolution: | 1200 x 2400 DPI |
| Duplex functions: | No |
| Copying: | No |
| Colour of product: | Light Grey |
| Functions: | |
| Product type: | Wireless Multifunction Color Printer |
| Interface: | USB 3.0, Gigabit ethernet interface, Wireless LAN, Wi-Fi direct |
| Wi-Fi: | Yes |
| Printing colours: | Black, Blue, Yellow, Purple |
| Faxing: | No |
| Producer product name: | SureColor SC-T5405 |
| Print technology: | Inkjet |
| Maximum print size: | A0 |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Printing: | Colour |
| PET: | 114.00 g |
| Producer product family: | Flexible technical printer |
| Palette Qty: | 1 pc(s) |
| Producer: | Epson |
| Warranty: | 12 month(s) |