Epson ELPDC07 Full HD (1920x1080) White Lamp warranty 12 month(s)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 344,69 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 325 mm |
| Gross height (mm): | 115 mm |
| Gross weight: | 1.693 kg |
| Gross width (mm): | 115 mm |
| Net weight: | 1.284 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| PET: | 27.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.409 kg |
| Volume (m3): | 0.004298125 m³ |
| Paper/Pasteboard: | 362.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| TI weight (kg): | 0.022 kg |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Colour of product: | White |
| Producer product family: | Portable Visualiser |
| Wi-Fi connection: | No |
| Built-in speaker(s): | No |
| Producer product name: | ELPDC07 |
| Light source: | LED |
| Interface: | USB 2.0 Type B |
| Digital zoom: | 8 x |
| Other features: | Max. 30 fps, Auto focus, Freeze |
| Lamp warranty: | 12 month(s) |
| Palette Qty: | 201 pc(s) |
| Producer: | Epson |
| Gross depth (mm): | 325 mm |
| Gross height (mm): | 115 mm |
| Gross weight: | 1.693 kg |
| Gross width (mm): | 115 mm |
| Net weight: | 1.284 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| PET: | 27.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.409 kg |
| Volume (m3): | 0.004298125 m³ |
| Paper/Pasteboard: | 362.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| TI weight (kg): | 0.022 kg |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Colour of product: | White |
| Producer product family: | Portable Visualiser |
| Wi-Fi connection: | No |
| Built-in speaker(s): | No |
| Producer product name: | ELPDC07 |
| Light source: | LED |
| Interface: | USB 2.0 Type B |
| Digital zoom: | 8 x |
| Other features: | Max. 30 fps, Auto focus, Freeze |
| Lamp warranty: | 12 month(s) |
| Palette Qty: | 201 pc(s) |
| Producer: | Epson |