Epson EH-LS9000B | Full HD (1920x1080) | 2200 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 4189,47 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 477.00 mm |
| Gross height (mm): | 193.00 mm |
| Gross weight: | 14.79 kg |
| Gross width (mm): | 520.00 mm |
| Net weight: | 12.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1800.00 g |
| Plastic (No PET): | 290.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.09 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 36 pc(s) |
| Throw ratio: | 1.35-2.84:1 |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Colour of product: | Black |
| Brightness: | 2200 ANSI lumens |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | EH-LS9000B |
| Producer product family: | 3LCD Projector |
| Contrast ratio: | 2500000:1 |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 477.00 mm |
| Gross height (mm): | 193.00 mm |
| Gross weight: | 14.79 kg |
| Gross width (mm): | 520.00 mm |
| Net weight: | 12.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1800.00 g |
| Plastic (No PET): | 290.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.09 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 36 pc(s) |
| Throw ratio: | 1.35-2.84:1 |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Colour of product: | Black |
| Brightness: | 2200 ANSI lumens |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | EH-LS9000B |
| Producer product family: | 3LCD Projector |
| Contrast ratio: | 2500000:1 |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Warranty: | 60 month(s) |