Epson EH-LS670W | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White | Wi-Fi
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): V11HB82040
Prekės kodas (MPN): V11HB82040
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 3174,73 € | ||
| S2 | - / - | 3225,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 540.00 mm |
| Gross height (mm): | 235.00 mm |
| Gross weight: | 10.66 kg |
| Gross width (mm): | 565.00 mm |
| Net weight: | 7.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2700.00 g |
| Plastic (No PET): | 560.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.26 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 24 pc(s) |
| Throw ratio: | 0.25-0.62:1 |
| Operating time: | Up to 20000 h |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Colour of product: | White |
| Brightness: | 3600 ANSI lumens |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | EH-LS670W |
| Producer product family: | 3LCD projector |
| Contrast ratio: | 5000000:1 |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas The Epson Lifestudio Grand EH-LS670W projector delivers viewing experiences with its brightness of 3600 lumens and a contrast ratio of 5000000:1. Capable of projecting images ranging from 152 cm to 305 cm, this digital projector is equipped with EPSON 3LCD technology, ensuring vibrant colors with support for 1.07 billion colors. It features wireless connectivity with IEEE 802.11a/b/g/n/ac standards and Bluetooth capabilities for convenient presentation. Designed for versatility, the EH-LS670W is suitable for cinema and multimedia presentations, featuring multiple projector modes, including Cinema Mode and Game Mode. With a lifespan of 20,000 hours for its laser lamp, users can expect longevity. Enjoy seamless playback and control with HDMI inputs and audio line-out options to enhance your experience. Funkcijos 3600 lumens brightness for vivid visuals 20,000 hours laser lamp life for extended usage Wireless connectivity for easy presentations Supports 1.07 billion colors for true-to-life images Compact design suitable for various environments |
| Gross depth (mm): | 540.00 mm |
| Gross height (mm): | 235.00 mm |
| Gross weight: | 10.66 kg |
| Gross width (mm): | 565.00 mm |
| Net weight: | 7.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2700.00 g |
| Plastic (No PET): | 560.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.26 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 24 pc(s) |
| Throw ratio: | 0.25-0.62:1 |
| Operating time: | Up to 20000 h |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Colour of product: | White |
| Brightness: | 3600 ANSI lumens |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | EH-LS670W |
| Producer product family: | 3LCD projector |
| Contrast ratio: | 5000000:1 |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas
The Epson Lifestudio Grand EH-LS670W projector delivers viewing experiences with its brightness of 3600 lumens and a contrast ratio of 5000000:1. Capable of projecting images ranging from 152 cm to 305 cm, this digital projector is equipped with EPSON 3LCD technology, ensuring vibrant colors with support for 1.07 billion colors. It features wireless connectivity with IEEE 802.11a/b/g/n/ac standards and Bluetooth capabilities for convenient presentation.
Designed for versatility, the EH-LS670W is suitable for cinema and multimedia presentations, featuring multiple projector modes, including Cinema Mode and Game Mode. With a lifespan of 20,000 hours for its laser lamp, users can expect longevity. Enjoy seamless playback and control with HDMI inputs and audio line-out options to enhance your experience.
Funkcijos
3600 lumens brightness for vivid visuals
20,000 hours laser lamp life for extended usage
Wireless connectivity for easy presentations
Supports 1.07 billion colors for true-to-life images
Compact design suitable for various environments