Epson EF-22B | Full HD (1920x1080) | 1000 ANSI lumens | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 42 vnt. 1-5 d.d. 42 / - vnt. | 989,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 221.00 mm |
| Gross height (mm): | 223.00 mm |
| Gross weight: | 4.00 kg |
| Gross width (mm): | 266.00 mm |
| Net weight: | 3.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 66 pc(s) |
| Throw ratio: | 1.00-1.82:1 |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Colour of product: | Black |
| Brightness: | 1000 ANSI lumens |
| Producer product name: | EF-22B |
| Producer product family: | Projector |
| Contrast ratio: | 5000000:1 |
| Wi-Fi connection: | No |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 221.00 mm |
| Gross height (mm): | 223.00 mm |
| Gross weight: | 4.00 kg |
| Gross width (mm): | 266.00 mm |
| Net weight: | 3.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 66 pc(s) |
| Throw ratio: | 1.00-1.82:1 |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Colour of product: | Black |
| Brightness: | 1000 ANSI lumens |
| Producer product name: | EF-22B |
| Producer product family: | Projector |
| Contrast ratio: | 5000000:1 |
| Wi-Fi connection: | No |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Warranty: | 60 month(s) |