EPSON EcoTank L4360 MFP Black
Gamintojas: EPSON
Prekės kodas (MPN): C11CL41408
Prekės kodas (MPN): C11CL41408
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 434,70 € | ||
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. |
458,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Epson EcoTank L4360 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Epson PrecisionCore - 4-ink |
| Refillable tank: | Yes |
| Ink refill system: | Ink Tank System (ITS) |
| Max copying speed: | Up to 11 ppm (mono) / up to 5.5 ppm (colour) |
| Max printing speed: | Up to 15 ppm (mono) / up to 8 ppm (colour) |
| Max printing resolution: | Up to 4800 x 1200 dpi (mono) / up to 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Max printing resolution class: | Up to 4800 x 1200 dpi (mono) / up to 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 1200 x 2400 dpi |
| Display: | 1.44" |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, glossy photo paper |
| Standard media capacity: | 100 sheets |
| Output trays capacity: | 30 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Scan to PDF |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 37.5 cm x 34.7 cm x 18.7 cm |
| Weight: | 5.2 kg |
| Enclosure colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
EPSON EcoTank L4360 MFP Black 33/20ppm A4 Wi-Fi Duplex All-in-One Ink Tank Print Scan Copy |
| Product description: | Epson EcoTank L4360 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Epson PrecisionCore - 4-ink |
| Refillable tank: | Yes |
| Ink refill system: | Ink Tank System (ITS) |
| Max copying speed: | Up to 11 ppm (mono) / up to 5.5 ppm (colour) |
| Max printing speed: | Up to 15 ppm (mono) / up to 8 ppm (colour) |
| Max printing resolution: | Up to 4800 x 1200 dpi (mono) / up to 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Max printing resolution class: | Up to 4800 x 1200 dpi (mono) / up to 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 1200 x 2400 dpi |
| Display: | 1.44" |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, glossy photo paper |
| Standard media capacity: | 100 sheets |
| Output trays capacity: | 30 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Scan to PDF |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 37.5 cm x 34.7 cm x 18.7 cm |
| Weight: | 5.2 kg |
| Enclosure colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
EPSON EcoTank L4360 MFP Black 33/20ppm A4 Wi-Fi Duplex All-in-One Ink Tank Print Scan Copy