Epson EB-PQ2010B | 4K UHD (3840 x 2160) | 10000 ANSI lumens | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 28469,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 466.00 mm |
| Gross height (mm): | 219.00 mm |
| Gross weight: | 20.00 kg |
| Gross width (mm): | 585.00 mm |
| Net weight: | 18.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 400.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.20 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer: | Epson |
| Maximum resolution: | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Colour of product: | Black |
| Brightness: | 10000 ANSI lumens |
| Producer product name: | EB-PQ2010B |
| Producer product family: | 3LCD Laser Projector |
| Contrast ratio: | 5000000:1 |
| Wi-Fi connection: | No |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Palette Qty: | 14 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 466.00 mm |
| Gross height (mm): | 219.00 mm |
| Gross weight: | 20.00 kg |
| Gross width (mm): | 585.00 mm |
| Net weight: | 18.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 400.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.20 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer: | Epson |
| Maximum resolution: | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Colour of product: | Black |
| Brightness: | 10000 ANSI lumens |
| Producer product name: | EB-PQ2010B |
| Producer product family: | 3LCD Laser Projector |
| Contrast ratio: | 5000000:1 |
| Wi-Fi connection: | No |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Palette Qty: | 14 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |