Epson EB-L890U WUXGA 3LCD Projector/8000Lm/16:10/5000000:1, White | Epson
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): V11HB27040
Prekės kodas (MPN): V11HB27040
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. | 5522,99 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 370.00 mm |
| Gross height (mm): | 170.00 mm |
| Gross weight: | 9.50 kg |
| Gross width (mm): | 470.00 mm |
| Net weight: | 8.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 29 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 370.00 mm |
| Gross height (mm): | 170.00 mm |
| Gross weight: | 9.50 kg |
| Gross width (mm): | 470.00 mm |
| Net weight: | 8.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 29 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |