Epson EB-L890E | WUXGA (1920x1200) | 8000 ANSI lumens | White
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 6356,69 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 477.00 mm |
| Gross height (mm): | 223.00 mm |
| Gross weight: | 10.00 kg |
| Gross width (mm): | 550.00 mm |
| Net weight: | 9.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 15 pc(s) |
| Throw ratio: | 1.35 - 2.20:1 |
| Maximum resolution: | WUXGA (1920x1200) |
| Colour of product: | White |
| Brightness: | 8000 ANSI lumens |
| Producer product name: | EB-L890E |
| Producer product family: | 3LCD Laser Projector |
| Contrast ratio: | 5000000:1 |
| Wi-Fi connection: | Yes (optional) |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 477.00 mm |
| Gross height (mm): | 223.00 mm |
| Gross weight: | 10.00 kg |
| Gross width (mm): | 550.00 mm |
| Net weight: | 9.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 15 pc(s) |
| Throw ratio: | 1.35 - 2.20:1 |
| Maximum resolution: | WUXGA (1920x1200) |
| Colour of product: | White |
| Brightness: | 8000 ANSI lumens |
| Producer product name: | EB-L890E |
| Producer product family: | 3LCD Laser Projector |
| Contrast ratio: | 5000000:1 |
| Wi-Fi connection: | Yes (optional) |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Warranty: | 60 month(s) |