Epson EB-L795SE | WUXGA (1920x1200) | 7000 ANSI lumens | Black
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): V11HB26140
Prekės kodas (MPN): V11HB26140
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 6705,70 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 392.00 mm |
| Gross height (mm): | 392.00 mm |
| Gross weight: | 10.50 kg |
| Gross width (mm): | 470.00 mm |
| Net weight: | 9.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 400.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 12 pc(s) |
| Maximum resolution: | WUXGA (1920x1200) |
| Colour of product: | Black |
| Brightness: | 7000 ANSI lumens |
| Producer product name: | EB-L795SE |
| Producer product family: | 3LCD Laser Projector |
| Contrast ratio: | 5000000:1 |
| Wi-Fi connection: | No |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 392.00 mm |
| Gross height (mm): | 392.00 mm |
| Gross weight: | 10.50 kg |
| Gross width (mm): | 470.00 mm |
| Net weight: | 9.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 400.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 12 pc(s) |
| Maximum resolution: | WUXGA (1920x1200) |
| Colour of product: | Black |
| Brightness: | 7000 ANSI lumens |
| Producer product name: | EB-L795SE |
| Producer product family: | 3LCD Laser Projector |
| Contrast ratio: | 5000000:1 |
| Wi-Fi connection: | No |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Warranty: | 36 month(s) |