EPSON C11CG92403 EcoTank M3170
Gamintojas: EPSON
Prekės kodas (MPN): C11CG92403
Prekės kodas (MPN): C11CG92403
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 533,77 € | ||
| S1 | 27 vnt. 1-5 d.d. 27 / - vnt. |
539,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Epson EcoTank ET-M3170 - multifunction printer - B/W |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Super G3 - plain paper |
| Printing technology: | Ink-jet (monochrome) |
| Inkjet technology: | Epson PrecisionCore |
| Monthly duty cycle (max): | 5000 pages |
| Max printing speed: | Up to 20 ppm |
| Max printing resolution: | Up to 1200 x 2400 dpi |
| Max fax transmission speed: | 33.6 Kbps |
| Scanning: | 1200 x 2400 dpi |
| Original size: | Legal (216 x 356 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Document feeder capacity: | 35 sheets |
| Media size: | Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Plain paper |
| Standard media capacity: | 250 sheets |
| Output trays capacity: | 100 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (copying) Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB, LAN, Wi-Fi |
| Power: | AC 100/240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 37.5 cm x 34.7 cm x 34.6 cm |
| Weight: | 7.3 kg |
| Enclosure colour: | White |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas Running out of ink can be frustrating. Even if you've stocked up, it still takes time to change a cartridge. If you're busy and rely on your printer, there's an easy solution. Epson's EcoTank printer has an ultra-high-capacity ink tank system that completely removes the need for cartridges. |
| Product description: | Epson EcoTank ET-M3170 - multifunction printer - B/W |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Super G3 - plain paper |
| Printing technology: | Ink-jet (monochrome) |
| Inkjet technology: | Epson PrecisionCore |
| Monthly duty cycle (max): | 5000 pages |
| Max printing speed: | Up to 20 ppm |
| Max printing resolution: | Up to 1200 x 2400 dpi |
| Max fax transmission speed: | 33.6 Kbps |
| Scanning: | 1200 x 2400 dpi |
| Original size: | Legal (216 x 356 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Document feeder capacity: | 35 sheets |
| Media size: | Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Plain paper |
| Standard media capacity: | 250 sheets |
| Output trays capacity: | 100 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (copying) Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB, LAN, Wi-Fi |
| Power: | AC 100/240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 37.5 cm x 34.7 cm x 34.6 cm |
| Weight: | 7.3 kg |
| Enclosure colour: | White |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas
Running out of ink can be frustrating. Even if you've stocked up, it still takes time to change a cartridge. If you're busy and rely on your printer, there's an easy solution. Epson's EcoTank printer has an ultra-high-capacity ink tank system that completely removes the need for cartridges.