Enermax EMP600AGT-C MAXPRO II power supply unit 600 W ATX Black, PC PSU 600 W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 61,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 233.00 mm |
| Gross height (mm): | 95.00 mm |
| Gross weight: | 1.80 kg |
| Gross width (mm): | 196.00 mm |
| Net weight: | 1.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | EMP600AGT-C MAXPRO II power supply unit 600 W ATX Black, PC PSU |
| Nominal power: | 600 W |
| Combined power (+12V): | 552 W |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 233.00 mm |
| Gross height (mm): | 95.00 mm |
| Gross weight: | 1.80 kg |
| Gross width (mm): | 196.00 mm |
| Net weight: | 1.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | EMP600AGT-C MAXPRO II power supply unit 600 W ATX Black, PC PSU |
| Nominal power: | 600 W |
| Combined power (+12V): | 552 W |
| Warranty: | 36 month(s) |