Energy Sistem True Wireless Earphones | Icon Series | Built-in microphone | Bluetooth | ANC | Graphite
Gamintojas: Energy Sistem
Prekės kodas (MPN): 459179
Prekės kodas (MPN): 459179
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 12 vnt. 1-5 d.d. 12 / - vnt. | - | 81,39 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 54.00 mm |
| Gross height (mm): | 77.00 mm |
| Gross weight: | 0.08 kg |
| Gross width (mm): | 88.00 mm |
| Net weight: | 0.04 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 32.00 g |
| Plastic (No PET): | 8.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| TI weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Energy Sistem |
| Type of battery: | Accumulator |
| Microphone sensitivity: | -38 dB ± 3 dB |
| Connector type: | Bluetooth |
| Colour: | Graphite |
| Built-in microphone: | Yes |
| Producer product name: | Icon Series |
| Producer product family: | True Wireless Earphones |
| Noise reduction: | Yes |
| ANC: | Yes |
| Palette Qty: | 4723 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 54.00 mm |
| Gross height (mm): | 77.00 mm |
| Gross weight: | 0.08 kg |
| Gross width (mm): | 88.00 mm |
| Net weight: | 0.04 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 32.00 g |
| Plastic (No PET): | 8.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| TI weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Energy Sistem |
| Type of battery: | Accumulator |
| Microphone sensitivity: | -38 dB ± 3 dB |
| Connector type: | Bluetooth |
| Colour: | Graphite |
| Built-in microphone: | Yes |
| Producer product name: | Icon Series |
| Producer product family: | True Wireless Earphones |
| Noise reduction: | Yes |
| ANC: | Yes |
| Palette Qty: | 4723 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |