Energy Sistem Earphones Senshi Eco Wireless, In-ear, Microphone
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 25 vnt. 1-5 d.d. 25 / - vnt. | - | 58,70 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 50.00 mm |
| Gross height (mm): | 85.00 mm |
| Gross weight: | 0.13 kg |
| Gross width (mm): | 72.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 60.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 2824 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Frequency range: | 20-20000 Hz |
| Wireless connection: | Yes |
| Producer product name: | Senshi Eco |
| Microphone: | Yes |
| Headphones connection type: | Wireless |
| Wearing style: | In-ear |
| Noise canceling: | No |
| Wireless: | Yes |
| USB charging port: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Producer product family: | Earphones |
| Connector type: | Bluetooth |
| Microphone sensitivity: | -42 dB ± 3 dB |
| Battery type: | LiPo |
| Battery voltage: | 3.7 V |
| Battery life: | 5 h |
| Compatibility: | Mac/PC Windows/Smartphone/Tablet/TV |
| Battery recharge time: | 1.5 h |
| Microphone frequency: | 100-10000 Hz |
| Material: | 100% recycled plastic |
| Gross depth (mm): | 50.00 mm |
| Gross height (mm): | 85.00 mm |
| Gross weight: | 0.13 kg |
| Gross width (mm): | 72.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 60.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 2824 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Frequency range: | 20-20000 Hz |
| Wireless connection: | Yes |
| Producer product name: | Senshi Eco |
| Microphone: | Yes |
| Headphones connection type: | Wireless |
| Wearing style: | In-ear |
| Noise canceling: | No |
| Wireless: | Yes |
| USB charging port: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Producer product family: | Earphones |
| Connector type: | Bluetooth |
| Microphone sensitivity: | -42 dB ± 3 dB |
| Battery type: | LiPo |
| Battery voltage: | 3.7 V |
| Battery life: | 5 h |
| Compatibility: | Mac/PC Windows/Smartphone/Tablet/TV |
| Battery recharge time: | 1.5 h |
| Microphone frequency: | 100-10000 Hz |
| Material: | 100% recycled plastic |