Energy Sistem | True-Wireless earphones | StreetMusic | Bluetooth | In-Ear | Microphone | Wireless | Pink
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 27,12 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 55.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 0.09 kg |
| Gross width (mm): | 75.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 18.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| TI weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Energy Sistem |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Device connectivity: | Bluetooth |
| Colour of product: | Pink |
| Bluetooth: | Yes |
| Wireless connection: | Yes |
| Frequency range: | 20 ~ 20k GHz |
| Connectivity technology: | True Wireless Stereo technology and Bluetooth 5.4 |
| Battery recharge time: | Earbuds: 1 hour; charging case: 1.5 hours h |
| Charging time: | Earbuds: 1 hour; charging case: 1.5 hours h |
| Wearing style: | In-ear |
| Producer product name: | StreetMusic |
| Producer product family: | True-Wireless earphones |
| Microphone: | Yes |
| Battery capacity: | Earbuds: 25 mAh; charging case: 300 mAh mAh |
| Headphones connection type: | Bluetooth |
| Wearing style: | In-Ear |
| Wireless: | Yes |
| Impedance: | 16 Ω |
| Connections: | USB-C |
| Connectivity: | True Wireless Stereo Technology and Bluetooth 5.4 |
| Driver diameter: | 13 mm |
| Material: | GRS- and FSC-certified recycled plastic |
| Frequency range: | 20 ~ 20k Hz |
| Palette Qty: | 2618 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 55.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 0.09 kg |
| Gross width (mm): | 75.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 18.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| TI weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Energy Sistem |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Device connectivity: | Bluetooth |
| Colour of product: | Pink |
| Bluetooth: | Yes |
| Wireless connection: | Yes |
| Frequency range: | 20 ~ 20k GHz |
| Connectivity technology: | True Wireless Stereo technology and Bluetooth 5.4 |
| Battery recharge time: | Earbuds: 1 hour; charging case: 1.5 hours h |
| Charging time: | Earbuds: 1 hour; charging case: 1.5 hours h |
| Wearing style: | In-ear |
| Producer product name: | StreetMusic |
| Producer product family: | True-Wireless earphones |
| Microphone: | Yes |
| Battery capacity: | Earbuds: 25 mAh; charging case: 300 mAh mAh |
| Headphones connection type: | Bluetooth |
| Wearing style: | In-Ear |
| Wireless: | Yes |
| Impedance: | 16 Ω |
| Connections: | USB-C |
| Connectivity: | True Wireless Stereo Technology and Bluetooth 5.4 |
| Driver diameter: | 13 mm |
| Material: | GRS- and FSC-certified recycled plastic |
| Frequency range: | 20 ~ 20k Hz |
| Palette Qty: | 2618 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |