Energy Sistem | True Wireless Earbuds | Earphones Style 4 | Wireless | In-ear | Microphone | Wireless | Stone
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 52,37 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 60.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 0.06 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.04 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 15.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| TI weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Connector type: | Bluetooth |
| Producer product name: | Earphones Style 4 |
| Producer product family: | True Wireless Earbuds |
| Wireless connection: | Yes |
| Wearing style: | In-ear |
| Noise canceling: | N/A |
| USB charging port: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Microphone: | Yes |
| Wireless: | Yes |
| Colour of product: | Stone |
| Frequency range: | 20 20000 Hz |
| Microphone frequency: | 100-10000 Hz |
| Microphone sensitivity: | 42 dB |
| Headphones connection type: | Wireless |
| Waterproof: | Yes |
| Wireless range: | 20 m |
| Gross depth master carton: | 420 mm |
| Gross width master carton: | 377 mm |
| Gross height master carton: | 236 mm |
| Net weight master carton: | 10.08 kg |
| Tare weight master carton: | 0.374 kg |
| Box contents: | Earphones True Wireless Style 4; Charging case; USB Type-C cable |
| Palette Qty: | 3740 pc(s) |
| Producer: | Energy Sistem |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 60.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 0.06 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.04 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 15.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| TI weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Connector type: | Bluetooth |
| Producer product name: | Earphones Style 4 |
| Producer product family: | True Wireless Earbuds |
| Wireless connection: | Yes |
| Wearing style: | In-ear |
| Noise canceling: | N/A |
| USB charging port: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Microphone: | Yes |
| Wireless: | Yes |
| Colour of product: | Stone |
| Frequency range: | 20 20000 Hz |
| Microphone frequency: | 100-10000 Hz |
| Microphone sensitivity: | 42 dB |
| Headphones connection type: | Wireless |
| Waterproof: | Yes |
| Wireless range: | 20 m |
| Gross depth master carton: | 420 mm |
| Gross width master carton: | 377 mm |
| Gross height master carton: | 236 mm |
| Net weight master carton: | 10.08 kg |
| Tare weight master carton: | 0.374 kg |
| Box contents: | Earphones True Wireless Style 4; Charging case; USB Type-C cable |
| Palette Qty: | 3740 pc(s) |
| Producer: | Energy Sistem |
| Warranty: | 24 month(s) |