Elite Screens Electric Saker Tab-Tension Series Screen SK180NXW2-E6 Diagonal 180 ", 16:10, Viewable screen width (W) 388 cm, Black
Gamintojas: Elite Screens
Prekės kodas (MPN): SK180NXW2-E6
Prekės kodas (MPN): SK180NXW2-E6
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1459,40 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross weight: | 35.96 kg |
| Net weight: | 32.96 kg |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 4320 mm |
| Gross width (mm): | 210 mm |
| Gross height (mm): | 20 mm |
| Volume (m3): | 0.018144 m³ |
| Tare weight (kg): | 3 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 3000 g |
| Paper/Pasteboard: | 3500.00 g |
| Type: | Electric Screens |
| Producer product name: | SK180NXW2-E6 |
| Producer product family: | Electric Saker Tab-Tension Series Screen |
| Diagonal: | 180 " |
| Material: | |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Case colour: | Black |
| Borders: | 15.2 (top) & 6 (bottom) cm |
| Viewable screen width (W): | 388 cm |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross weight: | 35.96 kg |
| Net weight: | 32.96 kg |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 4320 mm |
| Gross width (mm): | 210 mm |
| Gross height (mm): | 20 mm |
| Volume (m3): | 0.018144 m³ |
| Tare weight (kg): | 3 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 3000 g |
| Paper/Pasteboard: | 3500.00 g |
| Type: | Electric Screens |
| Producer product name: | SK180NXW2-E6 |
| Producer product family: | Electric Saker Tab-Tension Series Screen |
| Diagonal: | 180 " |
| Material: | |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Case colour: | Black |
| Borders: | 15.2 (top) & 6 (bottom) cm |
| Viewable screen width (W): | 388 cm |
| Warranty: | 24 month(s) |