Elgato Microphone arm | Wave Mic Arm Pro | Black
Gamintojas: Elgato
Prekės kodas (MPN): 10AAT9901
Prekės kodas (MPN): 10AAT9901
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 268,57 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 615.00 mm |
| Gross height (mm): | 75.00 mm |
| Gross weight: | 2.53 kg |
| Gross width (mm): | 170.00 mm |
| Net weight: | 2.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 426.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.43 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Elgato |
| Colour: | Black |
| Producer product name: | Wave Mic Arm Pro |
| Producer product family: | Microphone arm |
| Palette Qty: | 110 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 615.00 mm |
| Gross height (mm): | 75.00 mm |
| Gross weight: | 2.53 kg |
| Gross width (mm): | 170.00 mm |
| Net weight: | 2.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 426.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.43 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Elgato |
| Colour: | Black |
| Producer product name: | Wave Mic Arm Pro |
| Producer product family: | Microphone arm |
| Palette Qty: | 110 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |