Edifier Gaming Headset G30 II Wired Over-ear Microphone Noise canceling
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 41,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 227.00 mm |
| Gross height (mm): | 253.00 mm |
| Gross weight: | 0.60 kg |
| Gross width (mm): | 108.00 mm |
| Net weight: | 0.45 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 49.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 139 pc(s) |
| USB charging port: | No |
| Wireless connection: | USB Type-A |
| Producer product name: | G30 II |
| Producer product family: | Gaming Headset |
| Microphone: | Yes |
| Headphones connection type: | Wired |
| Wearing style: | Over-ear |
| Noise canceling: | Yes |
| Wireless: | No |
| Frequency range: | 120-20k Hz |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 227.00 mm |
| Gross height (mm): | 253.00 mm |
| Gross weight: | 0.60 kg |
| Gross width (mm): | 108.00 mm |
| Net weight: | 0.45 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 49.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 139 pc(s) |
| USB charging port: | No |
| Wireless connection: | USB Type-A |
| Producer product name: | G30 II |
| Producer product family: | Gaming Headset |
| Microphone: | Yes |
| Headphones connection type: | Wired |
| Wearing style: | Over-ear |
| Noise canceling: | Yes |
| Wireless: | No |
| Frequency range: | 120-20k Hz |
| Warranty: | 24 month(s) |