Edifier Gaming Headset G1 Over-ear, Microphone, Black
Gamintojas: Edifier
Prekės kodas (MPN): G1 Black
Prekės kodas (MPN): G1 Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 25,36 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 230.00 mm |
| Gross height (mm): | 242.00 mm |
| Gross weight: | 0.59 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.54 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastic (No PET): | 42.00 g |
| TI weight (kg): | 0.01 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| USB charging port: | Yes |
| Bluetooth version: | |
| Colour of product: | Black |
| Wireless connection: | No |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | G1 |
| Producer product family: | Gaming Headset |
| Microphone: | Yes |
| Headphones connection type: | |
| Wearing style: | Over-ear |
| Noise canceling: | |
| Wireless: | No |
| Impedance: | 32 Ω |
| Battery recharge time: | h |
| Battery capacity: | mAh |
| Playback time: | h |
| Device connectivity: | USB |
| Noise reduction: | |
| Frequency range: | 20-20.000 Hz |
| Weight: | g |
| Accessories included: | |
| NFC features: | No |
| Resistance: | |
| Cable length: | 2.5 m |
| Connector type: | |
| Type: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: |
| Gross depth (mm): | 230.00 mm |
| Gross height (mm): | 242.00 mm |
| Gross weight: | 0.59 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.54 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastic (No PET): | 42.00 g |
| TI weight (kg): | 0.01 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| USB charging port: | Yes |
| Bluetooth version: | |
| Colour of product: | Black |
| Wireless connection: | No |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | G1 |
| Producer product family: | Gaming Headset |
| Microphone: | Yes |
| Headphones connection type: | |
| Wearing style: | Over-ear |
| Noise canceling: | |
| Wireless: | No |
| Impedance: | 32 Ω |
| Battery recharge time: | h |
| Battery capacity: | mAh |
| Playback time: | h |
| Device connectivity: | USB |
| Noise reduction: | |
| Frequency range: | 20-20.000 Hz |
| Weight: | g |
| Accessories included: | |
| NFC features: | No |
| Resistance: | |
| Cable length: | 2.5 m |
| Connector type: | |
| Type: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: |