Edifier Gaming Headphone G5BT Wireless, Over-Ear, Built-in microphone, Turquoise (Cat version), Noice canceling
Gamintojas: Edifier
Prekės kodas (MPN): G5BT turquoise(cat version)
Prekės kodas (MPN): G5BT turquoise(cat version)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 106,96 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 181.00 mm |
| Gross height (mm): | 94.72 mm |
| Gross weight: | 0.45 kg |
| Gross width (mm): | 206.00 mm |
| Net weight: | 0.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Connectivity technology: | |
| Producer product name: | G5BT |
| Driver size: | 40mm |
| Frequency response: | 20Hz-40.000 Hz |
| Impedance: | Ω |
| Sensitivity: | dBmW |
| Maximum input power: | mW |
| Cable length: | m |
| Device interface: | |
| Connector type: | 3.5mm/Bluetooth |
| Material: | |
| Microphone frequency: | Hz |
| Microphone sensitivity: | |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR): | dB |
| Built-in microphone: | Yes |
| Wearing style: | Over-Ear |
| Weight: | g |
| Product type: | |
| Colour: | Turquoise (Cat version) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Noise reduction: | |
| Wireless: | Yes |
| Wireless connection: | Yes |
| Producer product family: | Gaming Headphone |
| Headphones connection type: | Wireless |
| Wearing style: | Over-Ear |
| USB charging port: | Yes |
| Noise canceling: | Yes |
| Charging time: | h |
| Working distance: | m |
| Bluetooth version: | |
| Type: | |
| Audio output: |
| Gross depth (mm): | 181.00 mm |
| Gross height (mm): | 94.72 mm |
| Gross weight: | 0.45 kg |
| Gross width (mm): | 206.00 mm |
| Net weight: | 0.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Connectivity technology: | |
| Producer product name: | G5BT |
| Driver size: | 40mm |
| Frequency response: | 20Hz-40.000 Hz |
| Impedance: | Ω |
| Sensitivity: | dBmW |
| Maximum input power: | mW |
| Cable length: | m |
| Device interface: | |
| Connector type: | 3.5mm/Bluetooth |
| Material: | |
| Microphone frequency: | Hz |
| Microphone sensitivity: | |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR): | dB |
| Built-in microphone: | Yes |
| Wearing style: | Over-Ear |
| Weight: | g |
| Product type: | |
| Colour: | Turquoise (Cat version) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Noise reduction: | |
| Wireless: | Yes |
| Wireless connection: | Yes |
| Producer product family: | Gaming Headphone |
| Headphones connection type: | Wireless |
| Wearing style: | Over-Ear |
| USB charging port: | Yes |
| Noise canceling: | Yes |
| Charging time: | h |
| Working distance: | m |
| Bluetooth version: | |
| Type: | |
| Audio output: |