Edifier Active Noise Cancelling Bluetooth Headphones W820NB ANC, Bluetooth, Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 54,58 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 0.50 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 150.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| USB charging port: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.0 |
| Colour of product: | Black |
| Wireless connection: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | W820NB |
| Producer product family: | Active Noise Cancelling Bluetooth Headphones |
| Microphone: | |
| Headphones connection type: | |
| Wearing style: | |
| Noise canceling: | Yes |
| Wireless: | |
| Impedance: | 32 Ω |
| Battery recharge time: | 1.5 h |
| Battery capacity: | mAh |
| Playback time: | 50 h |
| Device connectivity: | |
| Noise reduction: | |
| Frequency range: | 20-40.000 Hz |
| Weight: | g |
| Accessories included: | |
| NFC features: | |
| Connector type: | Bluetooth |
| ANC: | Yes |
| Type: | |
| Type: | Over-ear |
| Audio output: | |
| Wearing style: |
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 0.50 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 150.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| USB charging port: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.0 |
| Colour of product: | Black |
| Wireless connection: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | W820NB |
| Producer product family: | Active Noise Cancelling Bluetooth Headphones |
| Microphone: | |
| Headphones connection type: | |
| Wearing style: | |
| Noise canceling: | Yes |
| Wireless: | |
| Impedance: | 32 Ω |
| Battery recharge time: | 1.5 h |
| Battery capacity: | mAh |
| Playback time: | 50 h |
| Device connectivity: | |
| Noise reduction: | |
| Frequency range: | 20-40.000 Hz |
| Weight: | g |
| Accessories included: | |
| NFC features: | |
| Connector type: | Bluetooth |
| ANC: | Yes |
| Type: | |
| Type: | Over-ear |
| Audio output: | |
| Wearing style: |