Edifier | Wireless Planar Magnetic Headphones | STAX SPIRIT S5 | Bluetooth | Built-in microphone | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 393,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 227.00 mm |
| Gross height (mm): | 253.00 mm |
| Gross weight: | 0.45 kg |
| Gross width (mm): | 108.00 mm |
| Net weight: | 0.35 kg |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Edifier |
| Headphone frequency: | 10-40K Hz |
| Bluetooth version: | V5.4 |
| Sensitivity: | 94 ± 3 dB(A) dB |
| Device connectivity: | Wireless; Bluetooth V5.4 |
| Wireless range: | 10 m |
| Bluetooth: | Yes |
| USB port: | USB-C (Type-C) |
| Colour: | Black |
| Built-in microphone: | Yes |
| Battery life: | 80 h |
| Wearing style: | Over-ear |
| Producer product name: | STAX SPIRIT S5 |
| Producer product family: | Wireless Planar Magnetic Headphones |
| Wireless connection: | Yes |
| Playback time (single charge): | 80 h |
| Noise reduction: | Yes |
| Palette Qty: | 139 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 227.00 mm |
| Gross height (mm): | 253.00 mm |
| Gross weight: | 0.45 kg |
| Gross width (mm): | 108.00 mm |
| Net weight: | 0.35 kg |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Edifier |
| Headphone frequency: | 10-40K Hz |
| Bluetooth version: | V5.4 |
| Sensitivity: | 94 ± 3 dB(A) dB |
| Device connectivity: | Wireless; Bluetooth V5.4 |
| Wireless range: | 10 m |
| Bluetooth: | Yes |
| USB port: | USB-C (Type-C) |
| Colour: | Black |
| Built-in microphone: | Yes |
| Battery life: | 80 h |
| Wearing style: | Over-ear |
| Producer product name: | STAX SPIRIT S5 |
| Producer product family: | Wireless Planar Magnetic Headphones |
| Wireless connection: | Yes |
| Playback time (single charge): | 80 h |
| Noise reduction: | Yes |
| Palette Qty: | 139 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |