Edifier | Virtual 7.1 Surround Sound Gaming Headset | G20 | Yes | Built-in microphone | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 26,74 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 227.00 mm |
| Gross height (mm): | 253.00 mm |
| Gross weight: | 0.36 kg |
| Gross width (mm): | 108.00 mm |
| Net weight: | 0.26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Edifier |
| Device connectivity: | Wired |
| Bluetooth: | No |
| USB port: | USB-A |
| Colour: | Black |
| Frequency range: | 20 - 20000 GHz |
| Other features: | RGB Light Effects |
| Built-in microphone: | Yes |
| Wearing style: | Over-ear |
| Producer product name: | G20 |
| Producer product family: | Virtual 7.1 Surround Sound Gaming Headset |
| Cable length: | 2.2 m |
| Wireless connection: | No |
| Microphone: | Yes |
| Driver diameter: | 50 mm |
| Palette Qty: | 139 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 227.00 mm |
| Gross height (mm): | 253.00 mm |
| Gross weight: | 0.36 kg |
| Gross width (mm): | 108.00 mm |
| Net weight: | 0.26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Edifier |
| Device connectivity: | Wired |
| Bluetooth: | No |
| USB port: | USB-A |
| Colour: | Black |
| Frequency range: | 20 - 20000 GHz |
| Other features: | RGB Light Effects |
| Built-in microphone: | Yes |
| Wearing style: | Over-ear |
| Producer product name: | G20 |
| Producer product family: | Virtual 7.1 Surround Sound Gaming Headset |
| Cable length: | 2.2 m |
| Wireless connection: | No |
| Microphone: | Yes |
| Driver diameter: | 50 mm |
| Palette Qty: | 139 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |