Edifier | Stereo Headphones | W800BT Plus | Bluetooth | Over-Ear | Microphone | Noise canceling | Wireless | Black
Gamintojas: Edifier
Prekės kodas (MPN): W800BT Plus Black
Prekės kodas (MPN): W800BT Plus Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 31 vnt. 1-5 d.d. 31 / - vnt. | - | 35,71 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 230.00 mm |
| Gross height (mm): | 242.00 mm |
| Gross weight: | 0.31 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 45.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 282 pc(s) |
| USB charging port: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Colour of product: | Black |
| Wireless connection: | Yes |
| Producer product name: | W800BT Plus |
| Producer product family: | Stereo Headphones |
| Microphone: | Yes |
| Headphones connection type: | Bluetooth |
| Wearing style: | Over-Ear |
| Noise canceling: | Yes |
| Wireless: | Yes |
| Frequency range: | 20-20k Hz |
| Producer: | Edifier |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 230.00 mm |
| Gross height (mm): | 242.00 mm |
| Gross weight: | 0.31 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 45.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 282 pc(s) |
| USB charging port: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Colour of product: | Black |
| Wireless connection: | Yes |
| Producer product name: | W800BT Plus |
| Producer product family: | Stereo Headphones |
| Microphone: | Yes |
| Headphones connection type: | Bluetooth |
| Wearing style: | Over-Ear |
| Noise canceling: | Yes |
| Wireless: | Yes |
| Frequency range: | 20-20k Hz |
| Producer: | Edifier |
| Warranty: | 24 month(s) |