Edifier | In-Ear Earbuds | W240TN | Bluetooth | White
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 59,77 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 0.14 kg |
| Gross width (mm): | 40.00 mm |
| Net weight: | 0.04 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Edifier |
| Palette Qty: | 2700 pc(s) |
| Connector type: | Bluetooth |
| USB port: | USB-C (Type-C) |
| Colour: | White |
| Other features: | Frequency Response: 20Hz - 20kHz; IP55 |
| Producer product name: | W240TN |
| Producer product family: | In-Ear Earbuds |
| Noise canceling: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 0.14 kg |
| Gross width (mm): | 40.00 mm |
| Net weight: | 0.04 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Edifier |
| Palette Qty: | 2700 pc(s) |
| Connector type: | Bluetooth |
| USB port: | USB-C (Type-C) |
| Colour: | White |
| Other features: | Frequency Response: 20Hz - 20kHz; IP55 |
| Producer product name: | W240TN |
| Producer product family: | In-Ear Earbuds |
| Noise canceling: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |