Edifier | Headphones | X5 Lite | Bluetooth | In-ear | Noise canceling | Wireless | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 37,75 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 108.00 mm |
| Gross height (mm): | 38.00 mm |
| Gross weight: | 0.13 kg |
| Gross width (mm): | 101.00 mm |
| Net weight: | 0.08 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Edifier |
| Palette Qty: | 4169 pc(s) |
| USB charging port: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Colour of product: | Black |
| Wireless connection: | Yes |
| Producer product name: | X5 Lite |
| Producer product family: | Headphones |
| Headphones connection type: | Bluetooth |
| Wearing style: | In-ear |
| Noise canceling: | Yes |
| Wireless: | Yes |
| Frequency range: | 20-20k Hz |
| Special features: | Playtime approx.: 26 hours |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 108.00 mm |
| Gross height (mm): | 38.00 mm |
| Gross weight: | 0.13 kg |
| Gross width (mm): | 101.00 mm |
| Net weight: | 0.08 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Edifier |
| Palette Qty: | 4169 pc(s) |
| USB charging port: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Colour of product: | Black |
| Wireless connection: | Yes |
| Producer product name: | X5 Lite |
| Producer product family: | Headphones |
| Headphones connection type: | Bluetooth |
| Wearing style: | In-ear |
| Noise canceling: | Yes |
| Wireless: | Yes |
| Frequency range: | 20-20k Hz |
| Special features: | Playtime approx.: 26 hours |
| Warranty: | 24 month(s) |