Edifier | Headphones | W800BT PRO | Wireless | Over-ear | Microphone | Noise reduction | Ivory
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 47 vnt. 1-5 d.d. 47 / - vnt. | - | 48,76 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 230.00 mm |
| Gross height (mm): | 242.00 mm |
| Gross weight: | 0.31 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Edifier |
| Palette Qty: | 282 pc(s) |
| Colour of product: | Ivory |
| Wearing style: | Over-ear |
| USB cable: | USB-C |
| Foldable: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Device connectivity: | Bluetooth 5.4, USB-C |
| Producer product name: | W800BT PRO |
| Producer product family: | Headphones |
| Headphones connection type: | Wireless |
| Wearing style: | Over-ear |
| Noise canceling: | Active Noise Cancellation |
| Driver size: | 40 mm |
| Playback time: | 45 h |
| Wireless connection: | Yes |
| Microphone: | Yes |
| USB charging port: | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Noise reduction: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 230.00 mm |
| Gross height (mm): | 242.00 mm |
| Gross weight: | 0.31 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Edifier |
| Palette Qty: | 282 pc(s) |
| Colour of product: | Ivory |
| Wearing style: | Over-ear |
| USB cable: | USB-C |
| Foldable: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Device connectivity: | Bluetooth 5.4, USB-C |
| Producer product name: | W800BT PRO |
| Producer product family: | Headphones |
| Headphones connection type: | Wireless |
| Wearing style: | Over-ear |
| Noise canceling: | Active Noise Cancellation |
| Driver size: | 40 mm |
| Playback time: | 45 h |
| Wireless connection: | Yes |
| Microphone: | Yes |
| USB charging port: | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Noise reduction: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |