Edifier | Gaming Headset | G2 II | Wired | Over-ear | Microphone | Noise canceling | Noise reduction | Black/Red
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 38,22 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 230.00 mm |
| Gross height (mm): | 243 mm |
| Gross weight: | 0.505 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.455 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.0061479 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastic (No PET): | 3.00 g |
| Producer product name: | G2 II |
| Impedance: | 32 Ω |
| Driver size: | 50 mm |
| Platform: | PC |
| Wearing style: | Over-ear |
| Wireless connection: | No |
| Connector type: | USB Type-A |
| Cable length: | 2.5 m |
| Illumination: | No |
| Built-in microphone: | Yes |
| Frequency response: | 20-20000 Hz |
| Sensitivity: | 98 dB |
| Microphone frequency: | 20-20000 Hz |
| USB charging port: | Yes |
| Colour of product: | Black/Red |
| Special features: | Virtual surround; Detachable mic; RGB lighting; Sound card |
| Producer product family: | Gaming Headset |
| Microphone: | Yes |
| Headphones connection type: | Wired |
| Wireless: | No |
| Frequency range: | 20-20.000 Hz |
| Noise canceling: | Yes |
| Device connectivity: | USB |
| Noise reduction: | Yes |
| Producer: | Edifier |
| Palette Qty: | 141 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 230.00 mm |
| Gross height (mm): | 243 mm |
| Gross weight: | 0.505 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.455 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.0061479 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastic (No PET): | 3.00 g |
| Producer product name: | G2 II |
| Impedance: | 32 Ω |
| Driver size: | 50 mm |
| Platform: | PC |
| Wearing style: | Over-ear |
| Wireless connection: | No |
| Connector type: | USB Type-A |
| Cable length: | 2.5 m |
| Illumination: | No |
| Built-in microphone: | Yes |
| Frequency response: | 20-20000 Hz |
| Sensitivity: | 98 dB |
| Microphone frequency: | 20-20000 Hz |
| USB charging port: | Yes |
| Colour of product: | Black/Red |
| Special features: | Virtual surround; Detachable mic; RGB lighting; Sound card |
| Producer product family: | Gaming Headset |
| Microphone: | Yes |
| Headphones connection type: | Wired |
| Wireless: | No |
| Frequency range: | 20-20.000 Hz |
| Noise canceling: | Yes |
| Device connectivity: | USB |
| Noise reduction: | Yes |
| Producer: | Edifier |
| Palette Qty: | 141 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |