Edifier | Gaming Headphone | G5BT | Wireless | Over-Ear | Noise canceling | Wireless
Gamintojas: Edifier
Prekės kodas (MPN): G5BT pink(cat version)
Prekės kodas (MPN): G5BT pink(cat version)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 106,96 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 181.00 mm |
| Gross height (mm): | 94.72 mm |
| Gross weight: | 0.45 kg |
| Gross width (mm): | 206.00 mm |
| Net weight: | 0.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer product name: | G5BT |
| Driver size: | 40mm |
| Frequency response: | 20Hz-40.000 Hz |
| Connector type: | 3.5mm/Bluetooth |
| Built-in microphone: | Yes |
| Wearing style: | Over-Ear |
| Colour: | Pink (Cat version) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Wireless: | Yes |
| Wireless connection: | Yes |
| Producer product family: | Gaming Headphone |
| Headphones connection type: | Wireless |
| Wearing style: | Over-Ear |
| USB charging port: | Yes |
| Noise canceling: | Yes |
| Palette Qty: | 489 pc(s) |
| Producer: | Edifier |
| Gross depth (mm): | 181.00 mm |
| Gross height (mm): | 94.72 mm |
| Gross weight: | 0.45 kg |
| Gross width (mm): | 206.00 mm |
| Net weight: | 0.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer product name: | G5BT |
| Driver size: | 40mm |
| Frequency response: | 20Hz-40.000 Hz |
| Connector type: | 3.5mm/Bluetooth |
| Built-in microphone: | Yes |
| Wearing style: | Over-Ear |
| Colour: | Pink (Cat version) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Wireless: | Yes |
| Wireless connection: | Yes |
| Producer product family: | Gaming Headphone |
| Headphones connection type: | Wireless |
| Wearing style: | Over-Ear |
| USB charging port: | Yes |
| Noise canceling: | Yes |
| Palette Qty: | 489 pc(s) |
| Producer: | Edifier |