Edifier | G2 II | Wired | Over-ear | Microphone | White
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 22 vnt. 1-5 d.d. 22 / - vnt. | - | 38,22 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 230 mm |
| Gross height (mm): | 240 mm |
| Gross weight: | 0.5 kg |
| Gross width (mm): | 110 mm |
| Net weight: | 0.4 kg |
| Packing quantity: | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 85.00 g |
| Plastic (No PET): | 15.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.006072 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.01 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| USB charging port: | Yes |
| Colour of product: | White |
| Wireless connection: | No |
| Producer product name: | G2 II |
| Microphone: | Yes |
| Headphones connection type: | Wired |
| Wearing style: | Over-ear |
| Noise canceling: | No |
| Wireless: | No |
| Impedance: | 32 Ω |
| Device connectivity: | USB |
| Frequency range: | 20-20.000 Hz |
| NFC features: | No |
| Connector type: | USB Type-A |
| Gross depth master carton: | 570 mm |
| Gross width master carton: | 485 mm |
| Gross height master carton: | 530 mm |
| Net weight master carton: | 10 kg |
| Tare weight master carton: | 2.491 kg |
| Palette Qty: | 220 pc(s) |
| Producer: | Edifier |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 230 mm |
| Gross height (mm): | 240 mm |
| Gross weight: | 0.5 kg |
| Gross width (mm): | 110 mm |
| Net weight: | 0.4 kg |
| Packing quantity: | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 85.00 g |
| Plastic (No PET): | 15.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.006072 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.01 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| USB charging port: | Yes |
| Colour of product: | White |
| Wireless connection: | No |
| Producer product name: | G2 II |
| Microphone: | Yes |
| Headphones connection type: | Wired |
| Wearing style: | Over-ear |
| Noise canceling: | No |
| Wireless: | No |
| Impedance: | 32 Ω |
| Device connectivity: | USB |
| Frequency range: | 20-20.000 Hz |
| NFC features: | No |
| Connector type: | USB Type-A |
| Gross depth master carton: | 570 mm |
| Gross width master carton: | 485 mm |
| Gross height master carton: | 530 mm |
| Net weight master carton: | 10 kg |
| Tare weight master carton: | 2.491 kg |
| Palette Qty: | 220 pc(s) |
| Producer: | Edifier |
| Warranty: | 24 month(s) |