Edifier | Earbuds | Comfo C | Built-in microphone | Bluetooth | Beige
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 48,76 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 127.00 mm |
| Gross height (mm): | 263.00 mm |
| Gross weight: | 0.37 kg |
| Gross width (mm): | 275.00 mm |
| Net weight: | 0.27 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Edifier |
| Palette Qty: | 94 pc(s) |
| Frequency: | 20Hz-20 kHz |
| Wearing style: | In-ear |
| Frequency range: | 20 - 20000 |
| Product family: | True wireless earphones |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Connector type: | Bluetooth |
| Control: | Pause/Play; Answer/End call; Next/Previous track. |
| Colour of product: | Beige |
| Colour: | Beige |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Device connectivity: | Bluetooth 5.4 |
| Producer product name: | Comfo C |
| Producer product family: | Earbuds |
| Driver size: | 12 mm |
| Portable charger charging time: | 1.5 h |
| Playback time (single charge): | 28 h |
| Built-in microphone: | Yes |
| Wireless connection: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Waterproof: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 127.00 mm |
| Gross height (mm): | 263.00 mm |
| Gross weight: | 0.37 kg |
| Gross width (mm): | 275.00 mm |
| Net weight: | 0.27 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Edifier |
| Palette Qty: | 94 pc(s) |
| Frequency: | 20Hz-20 kHz |
| Wearing style: | In-ear |
| Frequency range: | 20 - 20000 |
| Product family: | True wireless earphones |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Connector type: | Bluetooth |
| Control: | Pause/Play; Answer/End call; Next/Previous track. |
| Colour of product: | Beige |
| Colour: | Beige |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Device connectivity: | Bluetooth 5.4 |
| Producer product name: | Comfo C |
| Producer product family: | Earbuds |
| Driver size: | 12 mm |
| Portable charger charging time: | 1.5 h |
| Playback time (single charge): | 28 h |
| Built-in microphone: | Yes |
| Wireless connection: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Waterproof: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |