Edifier | Bluetooth 5.4 Over-ear Headphones with ANC | W830NB | Over-Ear | Microphone | Noise canceling | Wireless | Sand White
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 80,22 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 230.00 mm |
| Gross height (mm): | 242.00 mm |
| Gross weight: | 0.32 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.27 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Edifier |
| Bluetooth version: | V5.4 |
| Device connectivity: | Wireless |
| Colour of product: | Sand White |
| Bluetooth: | Yes |
| Wireless connection: | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Wearing style: | Over-Ear |
| Type: | Wireless Headphones |
| Producer product name: | W830NB |
| Producer product family: | Bluetooth 5.4 Over-ear Headphones with ANC |
| Microphone: | Yes |
| Wearing style: | Over-Ear |
| Noise canceling: | Yes |
| Wireless: | Yes |
| Connectivity: | Wireless |
| Driver diameter: | 40 mm |
| Frequency range: | 20 - 40K Hz |
| Palette Qty: | 141 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 230.00 mm |
| Gross height (mm): | 242.00 mm |
| Gross weight: | 0.32 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.27 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Edifier |
| Bluetooth version: | V5.4 |
| Device connectivity: | Wireless |
| Colour of product: | Sand White |
| Bluetooth: | Yes |
| Wireless connection: | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Wearing style: | Over-Ear |
| Type: | Wireless Headphones |
| Producer product name: | W830NB |
| Producer product family: | Bluetooth 5.4 Over-ear Headphones with ANC |
| Microphone: | Yes |
| Wearing style: | Over-Ear |
| Noise canceling: | Yes |
| Wireless: | Yes |
| Connectivity: | Wireless |
| Driver diameter: | 40 mm |
| Frequency range: | 20 - 40K Hz |
| Palette Qty: | 141 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |