EATON UPS 5P 850VA G2 Tower 1ph line-in
Gamintojas: EATON
Prekės kodas (MPN): 5P850IG2
Prekės kodas (MPN): 5P850IG2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 562,02 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Eaton 5P 850i - Gen 2 - UPS - tower - 680 Watt - 850 VA |
| Device type: | UPS - external |
| Weight: | 10.2 kg |
| Input wiring: | 1-phase |
| Input voltage: | AC 200/208/220/230/240 V |
| Output voltage: | AC 200/208/220/230/240 V + 6% / - 10% |
| Power capacity: | 680 Watt / 850 VA |
| Input connectors: | 1 x power IEC 60320 C14 |
| Output connectors: | 6 x power IEC 60320 C13 |
| Battery: | Lead Acid - 7 Ah |
| Batteries qty: | 2 |
| Run time (up to): | 13 min at half load |
| Networking: | RS-232, USB |
| Colour: | Black/silver |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 34.5 cm x 23.3 cm |
Aprašymas Eaton 5P is an energy efficient line-interactive UPS with advanced LCD and energy metering features. The graphical LCD display provides clear information on the UPS's status and measurements on a single screen. Enhanced configuration capabilities are also available with easy-to-use navigation keys. Funkcijos Manageability Performance and efficiency Pure sinewave output Adjustable tolerance and sensitivity Stronger, longer battery life Flexibility |
| Product description: | Eaton 5P 850i - Gen 2 - UPS - tower - 680 Watt - 850 VA |
| Device type: | UPS - external |
| Weight: | 10.2 kg |
| Input wiring: | 1-phase |
| Input voltage: | AC 200/208/220/230/240 V |
| Output voltage: | AC 200/208/220/230/240 V + 6% / - 10% |
| Power capacity: | 680 Watt / 850 VA |
| Input connectors: | 1 x power IEC 60320 C14 |
| Output connectors: | 6 x power IEC 60320 C13 |
| Battery: | Lead Acid - 7 Ah |
| Batteries qty: | 2 |
| Run time (up to): | 13 min at half load |
| Networking: | RS-232, USB |
| Colour: | Black/silver |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 34.5 cm x 23.3 cm |
Aprašymas
Eaton 5P is an energy efficient line-interactive UPS with advanced LCD and energy metering features. The graphical LCD display provides clear information on the UPS's status and measurements on a single screen. Enhanced configuration capabilities are also available with easy-to-use navigation keys.
Funkcijos
Manageability
Performance and efficiency
Pure sinewave output
Adjustable tolerance and sensitivity
Stronger, longer battery life
Flexibility