EATON UPS 5P 850VA G2 Rack 1U 1p line-in
Gamintojas: EATON
Prekės kodas (MPN): 5P850IRG2
Prekės kodas (MPN): 5P850IRG2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 824,96 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Eaton 5P 850i - Gen 2 - UPS - 680 Watt - 850 VA - VRLA |
| Device type: | UPS - rack-mountable |
| Rack size: | 19" - 1U |
| Weight: | 13.7 kg |
| Input wiring: | 1-phase |
| Input voltage: | AC 200/208/220/230/240 V |
| Output voltage: | AC 200/208/220/230/240 V + 6% / - 10% |
| Power capacity: | 680 Watt / 850 VA |
| Input connectors: | 1 x power IEC 60320 C14 |
| Output connectors: | 4 x power IEC 60320 C13 |
| Battery: | Lead Acid valve regulated lead-acid (VRLA) - 7 Ah |
| Batteries qty: | 4 |
| Run time (up to): | 13 min at half load |
| Networking: | RS-232, USB |
| Included accessories: | Cable locking system |
| Colour: | Black/silver |
| Dimensions (wxdxh): | 43.8 cm x 50.9 cm x 4.32 cm |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Eaton 5P is an energy efficient line-interactive UPS with advanced LCD and energy metering features. The graphical LCD display provides clear information on the UPS's status and measurements on a single screen. Enhanced configuration capabilities are also available with easy-to-use navigation keys. Funkcijos Manageability Performance and efficiency Pure sinewave output Adjustable tolerance and sensitivity Stronger, longer battery life Flexibility |
| Product description: | Eaton 5P 850i - Gen 2 - UPS - 680 Watt - 850 VA - VRLA |
| Device type: | UPS - rack-mountable |
| Rack size: | 19" - 1U |
| Weight: | 13.7 kg |
| Input wiring: | 1-phase |
| Input voltage: | AC 200/208/220/230/240 V |
| Output voltage: | AC 200/208/220/230/240 V + 6% / - 10% |
| Power capacity: | 680 Watt / 850 VA |
| Input connectors: | 1 x power IEC 60320 C14 |
| Output connectors: | 4 x power IEC 60320 C13 |
| Battery: | Lead Acid valve regulated lead-acid (VRLA) - 7 Ah |
| Batteries qty: | 4 |
| Run time (up to): | 13 min at half load |
| Networking: | RS-232, USB |
| Included accessories: | Cable locking system |
| Colour: | Black/silver |
| Dimensions (wxdxh): | 43.8 cm x 50.9 cm x 4.32 cm |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Eaton 5P is an energy efficient line-interactive UPS with advanced LCD and energy metering features. The graphical LCD display provides clear information on the UPS's status and measurements on a single screen. Enhanced configuration capabilities are also available with easy-to-use navigation keys.
Funkcijos
Manageability
Performance and efficiency
Pure sinewave output
Adjustable tolerance and sensitivity
Stronger, longer battery life
Flexibility