EAGLE PRO AI AX3200 Mesh System | M32-2 (2-pack) | 802.11ax | 2402+300 Mbit/s | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 2 | Mesh Support Yes | MU-MiMO Yes | No mobile broadband | Antenna type
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 185,39 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 165.00 mm |
| Gross height (mm): | 186.00 mm |
| Gross weight: | 0.69 kg |
| Gross width (mm): | 72.00 mm |
| Net weight: | 0.49 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 2402+300 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | Embedded omni-directional antennas |
| Producer product name: | M32-2 (2-pack) |
| Producer product family: | EAGLE PRO AI AX3200 Mesh System |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Palette Qty: | 256 pc(s) |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 165.00 mm |
| Gross height (mm): | 186.00 mm |
| Gross weight: | 0.69 kg |
| Gross width (mm): | 72.00 mm |
| Net weight: | 0.49 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 2402+300 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | Embedded omni-directional antennas |
| Producer product name: | M32-2 (2-pack) |
| Producer product family: | EAGLE PRO AI AX3200 Mesh System |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Palette Qty: | 256 pc(s) |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 24 month(s) |