DWiFi 7 AiMesh Extendable Router | RT-BE58U | 802.11be | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 5 | Mesh Support Yes | MU-MiMO Yes | 4G | Antenna type External
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 9 vnt. 1-5 d.d. 9 / - vnt. | - | 132,57 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 285 mm |
| Gross height (mm): | 104 mm |
| Gross weight: | 1.03 kg |
| Gross width (mm): | 193 mm |
| Net weight: | 0.46 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400 g |
| Plastic (No PET): | 170 g |
| Tare weight (kg): | 0.57 kg |
| Volume (m3): | 0.00572052 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 151 pc(s) |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | External |
| Wi-Fi standards: | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Producer product name: | RT-BE58U |
| Producer product family: | DWiFi 7 AiMesh Extendable Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| Wi-Fi band: | 802.11be |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | 4G |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 4 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 285 mm |
| Gross height (mm): | 104 mm |
| Gross weight: | 1.03 kg |
| Gross width (mm): | 193 mm |
| Net weight: | 0.46 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400 g |
| Plastic (No PET): | 170 g |
| Tare weight (kg): | 0.57 kg |
| Volume (m3): | 0.00572052 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 151 pc(s) |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | External |
| Wi-Fi standards: | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Producer product name: | RT-BE58U |
| Producer product family: | DWiFi 7 AiMesh Extendable Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| Wi-Fi band: | 802.11be |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | 4G |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 4 |
| Warranty: | 36 month(s) |