Dual LTE Cat 6 Router | RUTX12 | 802.11ac | 867 Mbit/s | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 4 | Mesh Support No | MU-MiMO Yes | 4G | Antenna type 4xSMA for LTE, 2xRP-SMA for WiFi, 1xRP-SM
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 587,20 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 355.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Gross weight: | 0.621 kg |
| Gross width (mm): | 175.00 mm |
| Net weight: | 0.54 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 81 g |
| Tare weight (kg): | 0.081 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mobile Broadband: | 4G |
| Wi-Fi data rate (max): | 867 Mbit/s |
| USB ports quantity: | 1 x USB A |
| MU-MiMO: | Yes |
| Software type: | RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| Mesh Support: | No |
| Producer product name: | RUTX12 |
| Producer product family: | Dual LTE Cat 6 Router |
| WAN connection: | 1 x WAN port (can be configured as LAN) 10/100/1000 Mbps |
| Producer: | Teltonika |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 355.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Gross weight: | 0.621 kg |
| Gross width (mm): | 175.00 mm |
| Net weight: | 0.54 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 81 g |
| Tare weight (kg): | 0.081 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mobile Broadband: | 4G |
| Wi-Fi data rate (max): | 867 Mbit/s |
| USB ports quantity: | 1 x USB A |
| MU-MiMO: | Yes |
| Software type: | RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| Mesh Support: | No |
| Producer product name: | RUTX12 |
| Producer product family: | Dual LTE Cat 6 Router |
| WAN connection: | 1 x WAN port (can be configured as LAN) 10/100/1000 Mbps |
| Producer: | Teltonika |
| Warranty: | 24 month(s) |