Dual-band Gaming Router | TUF-BE3600 | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 5 | Mesh Support Yes | MU-MiMO No | No mobile broadband | Antenna type External | 1x USB 3.2 Gen 1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 2026-05-29 - / 5 vnt. | - | 155,60 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 235.00 mm |
| Gross height (mm): | 198.00 mm |
| Gross weight: | 0.80 kg |
| Gross width (mm): | 304.00 mm |
| Net weight: | 0.56 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 39.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 256 pc(s) |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | External |
| Producer product name: | TUF-BE3600 |
| Producer product family: | Dual-band Gaming Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Antennas quantity: | 4 |
| USB ports quantity: | 1x USB 3.2 Gen 1 |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 235.00 mm |
| Gross height (mm): | 198.00 mm |
| Gross weight: | 0.80 kg |
| Gross width (mm): | 304.00 mm |
| Net weight: | 0.56 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 39.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 256 pc(s) |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | External |
| Producer product name: | TUF-BE3600 |
| Producer product family: | Dual-band Gaming Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Antennas quantity: | 4 |
| USB ports quantity: | 1x USB 3.2 Gen 1 |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |