Digitus Modular Patch Panel DN-91411 Black Layout Keystone Entry: Straight; Area of application: 483 mm (19") cabinet; Suitable for 483 mm (19") cabinet mounting; Housing material: 1.5 mm SP
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 15,13 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 515 mm |
| Gross height (mm): | 55 mm |
| Gross weight: | 0.79 kg |
| Gross width (mm): | 110 mm |
| Net weight: | 0.692 kg |
| Packing quantity: | 15 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 8.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.098 kg |
| Volume (m3): | 0.00311575 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer product name: | DN-91411 |
| Producer product family: | Modular Patch Panel |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Housing material: | Galvanized steel |
| Colour of product: | Black |
| Gross depth master carton: | 540 mm |
| Gross width master carton: | 295 mm |
| Gross height master carton: | 345 mm |
| Net weight master carton: | 11.85 kg |
| Tare weight master carton: | 0.934 kg |
| Palette Qty: | 465 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 515 mm |
| Gross height (mm): | 55 mm |
| Gross weight: | 0.79 kg |
| Gross width (mm): | 110 mm |
| Net weight: | 0.692 kg |
| Packing quantity: | 15 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 8.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.098 kg |
| Volume (m3): | 0.00311575 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer product name: | DN-91411 |
| Producer product family: | Modular Patch Panel |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Housing material: | Galvanized steel |
| Colour of product: | Black |
| Gross depth master carton: | 540 mm |
| Gross width master carton: | 295 mm |
| Gross height master carton: | 345 mm |
| Net weight master carton: | 11.85 kg |
| Tare weight master carton: | 0.934 kg |
| Palette Qty: | 465 pc(s) |