DIGITUS Industrial Gigabit Ethernet Flat Switch
Gamintojas: Digitus
Prekės kodas (MPN): DN-651126
Prekės kodas (MPN): DN-651126
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 110,72 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 465.00 mm |
| Gross height (mm): | 220.00 mm |
| Gross weight: | 0.62 kg |
| Gross width (mm): | 390.00 mm |
| Net weight: | 0.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 172.80 g |
| Plastic (No PET): | 43.20 g |
| Tare weight (kg): | 0.22 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Digitus |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 465.00 mm |
| Gross height (mm): | 220.00 mm |
| Gross weight: | 0.62 kg |
| Gross width (mm): | 390.00 mm |
| Net weight: | 0.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 172.80 g |
| Plastic (No PET): | 43.20 g |
| Tare weight (kg): | 0.22 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Digitus |
| Warranty: | 24 month(s) |