DIGITUS Gigabit Ethernet PoE+ Media Converter, Multimode
Gamintojas: Digitus
Prekės kodas (MPN): DN-82150
Prekės kodas (MPN): DN-82150
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 84,93 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 570.00 mm |
| Gross height (mm): | 280.00 mm |
| Gross weight: | 0.80 kg |
| Gross width (mm): | 410.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Digitus |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 570.00 mm |
| Gross height (mm): | 280.00 mm |
| Gross weight: | 0.80 kg |
| Gross width (mm): | 410.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Digitus |
| Warranty: | 24 month(s) |