DIGITUS Click & Present Pro - Wireless Collaboration System, Grey/Black
Gamintojas: Digitus
Prekės kodas (MPN): DS-55317
Prekės kodas (MPN): DS-55317
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 839,70 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross height (mm): | 110.00 mm |
| Gross weight: | 1.91 kg |
| Gross width (mm): | 290.00 mm |
| Net weight: | 1.61 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Digitus |
| Palette Qty: | 143 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross height (mm): | 110.00 mm |
| Gross weight: | 1.91 kg |
| Gross width (mm): | 290.00 mm |
| Net weight: | 1.61 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Digitus |
| Palette Qty: | 143 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |