Digitus Battery charger, 100W | DA-10304
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. | - | 43,15 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 90.00 mm |
| Gross height (mm): | 46.00 mm |
| Gross weight: | 0.27 kg |
| Gross width (mm): | 140.00 mm |
| Net weight: | 0.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 68.80 g |
| Plastic (No PET): | 17.20 g |
| Tare weight (kg): | 0.09 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Digitus |
| Palette Qty: | 1491 pc(s) |
| Producer product name: | DA-10304 |
| Colour of product: | White |
| Producer product family: | Battery charger, 100W |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 90.00 mm |
| Gross height (mm): | 46.00 mm |
| Gross weight: | 0.27 kg |
| Gross width (mm): | 140.00 mm |
| Net weight: | 0.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 68.80 g |
| Plastic (No PET): | 17.20 g |
| Tare weight (kg): | 0.09 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Digitus |
| Palette Qty: | 1491 pc(s) |
| Producer product name: | DA-10304 |
| Colour of product: | White |
| Producer product family: | Battery charger, 100W |
| Warranty: | 24 month(s) |