Digitus 4K HDMI Splitter, 1x4 | DS-55337 | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d.1 vnt. 2026-06-12 5 / 1 vnt. | 42,68 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 179.00 mm |
| Gross height (mm): | 45.00 mm |
| Gross weight: | 0.34 kg |
| Gross width (mm): | 123.00 mm |
| Net weight: | 0.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 126.40 g |
| Plastic (No PET): | 31.60 g |
| Tare weight (kg): | 0.16 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Digitus |
| Producer product family: | 4K HDMI Splitter, 1x4 |
| Producer product name: | DS-55337 |
| Colour of product: | Black |
| Palette Qty: | 1744 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 179.00 mm |
| Gross height (mm): | 45.00 mm |
| Gross weight: | 0.34 kg |
| Gross width (mm): | 123.00 mm |
| Net weight: | 0.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 126.40 g |
| Plastic (No PET): | 31.60 g |
| Tare weight (kg): | 0.16 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Digitus |
| Producer product family: | 4K HDMI Splitter, 1x4 |
| Producer product name: | DS-55337 |
| Colour of product: | Black |
| Palette Qty: | 1744 pc(s) |