Digitus 4K HDMI Splitter, 1x2 | DS-55336 | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 10 vnt. 2026-06-12 - / 10 vnt. | 35,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 127.00 mm |
| Gross height (mm): | 17.00 mm |
| Gross weight: | 0.15 kg |
| Gross width (mm): | 93.00 mm |
| Net weight: | 0.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 48.00 g |
| Plastic (No PET): | 12.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Digitus |
| Palette Qty: | 6667 pc(s) |
| Producer product family: | 4K HDMI Splitter, 1x2 |
| Producer product name: | DS-55336 |
| Colour of product: | Black |
| Gross depth (mm): | 127.00 mm |
| Gross height (mm): | 17.00 mm |
| Gross weight: | 0.15 kg |
| Gross width (mm): | 93.00 mm |
| Net weight: | 0.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 48.00 g |
| Plastic (No PET): | 12.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Digitus |
| Palette Qty: | 6667 pc(s) |
| Producer product family: | 4K HDMI Splitter, 1x2 |
| Producer product name: | DS-55336 |
| Colour of product: | Black |