Digitus 1U Blank Panel, snap-in, for network- and server cabinets | DN-97651
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 4,72 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 500.00 mm |
| Gross height (mm): | 500.00 mm |
| Gross weight: | 0.14 kg |
| Gross width (mm): | 320.00 mm |
| Net weight: | 0.13 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.08 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Digitus |
| Palette Qty: | 22 pc(s) |
| Producer product name: | DN-97651 |
| Producer product family: | 1U Blank Panel, snap-in, for network- and server cabinets |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 500.00 mm |
| Gross height (mm): | 500.00 mm |
| Gross weight: | 0.14 kg |
| Gross width (mm): | 320.00 mm |
| Net weight: | 0.13 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.08 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Digitus |
| Palette Qty: | 22 pc(s) |
| Producer product name: | DN-97651 |
| Producer product family: | 1U Blank Panel, snap-in, for network- and server cabinets |
| Warranty: | 24 month(s) |