DIGITUS 10G Ethernet PoE+ Injector Hub, 802.3at, 10G
Gamintojas: Digitus
Prekės kodas (MPN): DN-95116
Prekės kodas (MPN): DN-95116
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 267,66 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 595.00 mm |
| Gross height (mm): | 220.00 mm |
| Gross weight: | 4.167 kg |
| Gross width (mm): | 295.00 mm |
| Net weight: | 2.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1092.80 g |
| Plastic (No PET): | 273.33 g |
| Tare weight (kg): | 1.367 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Digitus |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 595.00 mm |
| Gross height (mm): | 220.00 mm |
| Gross weight: | 4.167 kg |
| Gross width (mm): | 295.00 mm |
| Net weight: | 2.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1092.80 g |
| Plastic (No PET): | 273.33 g |
| Tare weight (kg): | 1.367 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Digitus |
| Warranty: | 24 month(s) |