Digitus | USB Type-C adapter/Converter, Type-C to USB Type-C with 3.5mm stereo | AK-300400-002-S
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 19,99 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 196.00 mm |
| Gross height (mm): | 11.00 mm |
| Gross weight: | 0.09 kg |
| Gross width (mm): | 92.00 mm |
| Net weight: | 0.07 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 16.00 g |
| Plastic (No PET): | 4.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Digitus |
| Palette Qty: | 8712 pc(s) |
| Type: | Type-C to USB Type-C |
| Producer product name: | AK-300400-002-S |
| Gross depth (mm): | 196.00 mm |
| Gross height (mm): | 11.00 mm |
| Gross weight: | 0.09 kg |
| Gross width (mm): | 92.00 mm |
| Net weight: | 0.07 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 16.00 g |
| Plastic (No PET): | 4.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Digitus |
| Palette Qty: | 8712 pc(s) |
| Type: | Type-C to USB Type-C |
| Producer product name: | AK-300400-002-S |